Харків. Школа № 142

Наші досягнення

Рейтинг участі в районному етапі предметних олімпіад – 5 місце; МАН – учениця 10 класу з української літератури – 3 місце в районному етапі; учень 10 класу з астрономії – 1 місце в районному етапі і 3 місце в обласному етапі. Роботи учасників обласної виставки-ярмарку відмічені дипломами: Меделяєва В.М, Цалко В.М., Сергієнко І.Є., Пабат Т.В. Переможцем районного конкурсу «Класний керівник – 2007» стала вчитель початкових класів Мірошко О.І. Кабінет англійської мови посів ІІІ місце (вч.Кошовий А.Р.) Гурток „Юна швачка” – постійні призові місця в районному етапі предметних олімпіад з обслуговуючої праці і участь в обласних етапах. Постійні грамоти від дитячих будинків за пошиття дитячої одежі дітям дитячих будинків.