Харків. Школа № 142

Адміністрація школи

/Files/images/directorr.png
Огородницька Наталія Валеріївна, спеціаліст вищої категорії, магістр освіти зі спеціальності "Управління навчальним закладом", вчитель російської мови та літератури, педагогічне звання „Старший учитель”; на посаді директора школи з 15.09.2006 року.
_____________________________________________________________________________________________________ Заступник директора з навчально-виховної роботи
/Files/images/z3.png
Сачкова Олена Вячеславівна, спеціаліст першої категорії, магістр освіти зі спеціальності "Управління навчальним закладом", вчитель музики та світової художньої культури Заступник директора з навчально-виховної роботи

Муконіна Валентина Яківна, спеціаліст вищої категорії, вчитель російської мови та літератури, педагогічне звання „Вчитель-методист”