Харків. Школа № 142

Наші вчителі

Нема результатів.
Педагогічний колектив школи складається із 49 чоловік, серед них вищу кваліфікаційну категорію мають 16, звання «учитель-методист» - 14, «старший учитель» - 3, нагороджені значком «Відмінник освіти України»- 6 чоловік. Учителі школи неодноразово ставали переможцями та призерами районного конкурсу «Учитель року» : 1996 р. - учитель математики Цалко В.М. , 2003 р. - учитель української мови та літератури Романцова Н.І., 2000 р. - учитель зарубіжної літератури Огородницька Н.В., 2001 р. - учитель музики Сачкова О.В., 2004 р. - учитель фізики Маршала Н.М. , 2007 р. - учитель початкових класів Мирошко Р.П. Вектори зусиль педагогів школи спрямовані на: - модернізацію структури і змісту навчання; - профільне спрямування навчально-виховного процесу; - створення належного навчально-методичного забезпечення. Визначення якості навчального процесу здійснюється шляхом вхідного та вихідного комплексного діагностування. Це дає змогу постійно підвищувати рівень навчальних досягнень учнів. Учні школи успішно виступають на районних та обласних предметних олімпіадах, берут участь у засіданнях територіального відділення Малої Академії Наук, активно виступають у міжнародних конкурсах імені П.Яцика (ІІІ місце), «Дівочий світ», Міжнародній дитячій математичній грі «Кенгуру» тощо. Учителі школи - постійні учасники обласної виставки-ярмарку педагогічних інновацій. Нагороджені дипломами І-ІІІ ступеню такі педагоги, як Іванова З.В., Ліснича Л.Е., Медаляєв В.М., Романцова Н.І., Маршала Н.М., Тимошенко В.Г., Тубелець З.Г., Мирошко Р.П. Мають друковані роботи вчителі Романцова Н.І., Меделяєв В.М., Ліснича Л.Е., Боярова Л.М. Методична рада школи, очолювана директором Огородницькою Н.В., надає методичну допомогу вчителям щодо підвищення якості знань в умовах модернізації освітньої галузі, заступники директора з навчально-виховної роботи Сачкова О.В. та Муконіна В.Я. здійснюють системний моніторинг та аналіз досягнень педагогічного та учнівського колективів, що сприяє зростанню їх компетентності. Значну увагу педагогічний колектив приділяє вихованню підростаючого покоління, в школі діє учнівський історичний клуб «Єднання», рада старшокласників, проводяться цікаві виховні заходи, працюють спортивні секції, предметні гуртки. Увесь навчально-виховний процес навчального закладу спрямований на всебічне виховання та розвиток особистості учнів.